foto

Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę po Polsce. W dniach od 6 do 16 marca w Katowicach, Kielcach, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, w Warszawie i w Lublinie oraz w Białymstoku będzie można zobaczyć interaktywne widowisko „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane w różnych kształtach i kolorach.

Zapraszamy na unikalne edukacyjno-rozrywkowe widowisko dla dzieci „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym spotkamy się z: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!
Spektakl to bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne widowisko, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY” – urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Dobra Wróżka. Pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu…
Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa.
Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!
Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych. Genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a Dobra Wróżka zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.

Ten spektakl odtwarza przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…


Widowisko jest rekomendowane dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, a można je obejrzeć:

* 06.03 – godz. 10.oo i 18.3o, Katowice, Pałac Młodzieży
* 07.03 – godz. 10.oo i 18.3o, Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
* 09.03 – godz. 9.oo i 18.3o, Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
* 10.03 – godz. 9.oo i 18.3o, Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
* 11.03 – godz. 12.oo, Szczecin, Sala Koncertowa (była Opera)
* 12.03 – godz. 13.oo, Poznań, Teatr Muzyczny
* 13.03 – godz. 9.oo i 18.3o, Warszawa, Sala Koncertowa PKiN (6 piętro)
* 14.03 – godz. 10.oo i 18.3o, Białystok, Aula Duża WSFiZ
* 16.03 – godz. 9.oo i 18.3o, Lublin, Centrum Kongresowe UP

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...