foto

Wydawnictwo EGMONT zaprasza do magicznego świata Trolli. Równolegle z premierą pełnometrażowego filmu animowanego „Trolle”, który 4 listopada wszedł na ekrany polskich kin, nakładem wydawnictwa ukazały się książki i czasopismo. Miłośnicy tęczowej krainy nie mogą tego przegapić!

W nowej serii książek, przygotowanych specjalnie z okazji kinowej premiery filmu Trolle poznajemy uroczych bohaterów dziecięcej wyobraźni – niezwykłe stworzenia przepełnione radością życia, obdarzone bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury.
„Trolle” to zabawna i barwna historia o poszukiwaniu szczęścia. Komedia przenosi widzów do kolorowego świata optymistycznych stworków, które uwielbiają śpiewać i tańczyć. Ich wrogami są pesymistyczni Bergeni, którzy uwielbiają... jeść trolle. Pewnego dnia Bergeni napadają na Trollowice, a superradosna Poppy i nieco mniej radosny Mruk wyruszają w wielką wyprawę, by uratować przyjaciół. Jak skończy się ta historia?

Nowy magazyn „Trolle” nawiązuje do animowanego filmu pod tym samym tytułem. Znajdą się w nim plakaty, łamigłówki, zagadki, komiks a także trzy prezenty: włochaty notatnik, naklejki i album.
„Trolle. Bardzo wielka księga trolli z naklejkami” to prawdziwie trollastyczna książka! Znajdziecie w niej nie tylko mnóstwo łamigłówek, labiryntów, rebusów, wykreślanek, krzyżówek, ale także ponad 1000 naklejek z bohaterami filmu „Trolle” i plakaty do wycięcia! Dzięki tej książce będziecie mieć włosy pełne roboty, więc zanim zabierzecie się do działania, przygotujcie sobie porządny zapas pysznych babeczek!
„Trolle. Ilustrowana opowieść” to historia o rozśpiewanych trollach – jak to wszystko się zaczęło? Trollowice to niezwykłe miejsce, w którym śpiewom i przytulaniu nigdy nie ma końca. Jego mieszkańcy to urocze stworzenia pełne radości i pozytywnej energii. Jednak pewnego dnia spokój miasta zostaje zburzony… Księżniczka Poppy, przywódczyni trolli, będzie musiała opuścić Trollowice, by wyruszyć na niebezpieczną wyprawę. Jak skończy się ta historia?

Wytwórnia DreamWorks Animation, znana między innymi z kultowego filmu „Shrek”, przygotowała dowcipną, inteligentną i niezwykłą komedię, która z pewnością jest wydarzeniem tego roku. Po raz pierwszy trolle pojawiły się w roku 1960 w Danii i do dzisiejszego dnia cieszą się sympatią dzieci. „Trolle” zachwycają zarówno dzieci, które dają się porwać kolorowej, muzycznej przygodzie, jak i dorosłym, których skłaniają do refleksji nad poszukiwaniem szczęścia.

pozostałe aktualności