nbsp

Dla miłośników i wielbicieli serii „Zaopiekuj się mną” specjalnie na święta Wydawnictwo ZIELONA SOWA przygotowało niespodziankę – nową książkę Holly Webb pt.: „Na ratunek śnieżnym panterom”.

To wyjątkowo ciepła i urocza zimowa opowieść, idealna na długie zimowe wieczory. „Na ratunek śnieżnym panterom” to historia Izy i jej niezwykłej misji uratowania śnieżnych panter, które są w poważnym niebezpieczeństwie.

Iza niecierpliwie odlicza dni do świąt. Tuż przed Bożym Narodzeniem dziewczynka i jej rodzina wybierają się na wycieczką do zoo. Siostra Izy zachwyca się wesołymi pingwinami, tymczasem ona z ogromną uwagą i podziwem obserwuje dostojne pantery śnieżne o wspaniałej cętkowanej srebrnoszarej sierści i długich, puszystych ogonach.
Zachwycona i zafascynowana tymi zwierzętami, którym grozi wyginięcie, postanawia dowiedzieć się, czy istnieje sposób, by jakoś ochronić i uratować ten gatunek.

Iza będzie miała szansę spełnić swe marzenie… W magiczny sposób trafia do śnieżniej krainy, gdzie spróbuje pomóc dwóm małym śnieżnym panterom i ich mamie, które znajdują się w niebezpieczeństwie.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...