foto

Zapraszamy małych melomanów w weekend 5 i 6 listopada do Teatru Małego Widza na premierę oplątanego muzycznie i okablowanego kolorem spektaklu „SUPERLUPER”.

Na scenie jeden muzyk i cała gama instrumentów. Mnóstwo kolorowych kabli tworzących nietuzinkowe ścieżki dźwiękowe. Usłyszymy między innymi paszczowy koncert mieszkańców tajemniczego stawu, wirtuozerski występ solowy na ukulele, popisową etiudę muzyczną Pani Wiolonczeli. A wszystko za sprawą niepozornego lupera, który w magiczny sposób komponuje i dyryguje wielce superorkiestrą.
Czy Luper jest super? Podobno tak, choć to egzemplarz osobliwy. Unikat. Oryginał. Stwór nad stworami. Coś mu tam miga. Coś tam pulsuje. Coś tam miksuje, przetwarza, lupuje. Tysiącem kabli opleciony roznosi muzykę na wszystkie strony. Ma kilka guzików, pokręteł i pstryczków i sporo przyjaciół wśród instrumentów. Chcecie ich poznać? Już dziś zapraszają: DJ-ka Iza z DJ-ką Żabą, Pan Sea Drum i Pani Wiolonczela, Pan Kij deszczowy i Ukulele, kilka shakerów, bębenków, raperów. Muzyka na żywo to coś, co lubią, a w szczególności, gdy Luper gra Super.

Spektakl z muzyką graną na żywo jest adresowany do dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Trwa ok. 30 minut. Po przedstawieniu jest zaplanowany kwadrans zabawy.

Spektakle „SUPERLUPER” zaplanowano na:

25 lutego, sobota, godz. 15.3o i godz. 17.oo
12 marca, niedziela, godz. 10.oo i 11.3o
18 marca, sobota, godz. 15.3o i 17.oo

pozostałe aktualności