foto

Mamy niespodziankę dla fanów piłki nożnej – najnowszą książkę Romka Pawlaka, wydaną przez REBIS – „Liga Mistrzów. Magia futbolu”.

Po przygodach Kacpra z reprezentacją, o których mogliście przeczytać w książce „Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016”, dla chłopca nastał czas na Ligę Mistrzów!
Jego drużyna gra w wakacyjnej „lidze mistrzów”, ale tata i trener namawiają go, żeby bliżej zainteresował się najlepszymi rozgrywkami na Starym Kontynencie. Wszystkim, którzy tak jak Kacper uwielbiają futbol, autor proponuje wyprawę po najlepszych klubach Europy.

Razem z Kacprem poznajemy 32 drużyny biorące udział w Lidze Mistrzów w sezonie 2016/2017 – od broniącego tytułu Realu Madryt, przez największe kluby Europy – Barcelonę, Bayern, Manchester City, Juventus i PSG – po sensacyjnego mistrza Anglii Leicester City i powracającą do elity Legię Warszawa.

W książce są przedstawione sylwetki największych gwiazd każdego zespołu, historia Ligi Mistrzów, rezultaty polskich klubów i graczy we wcześniejszych jej edycjach.

Szczególnie zostali wyróżnieni polscy piłkarze, którzy nigdy tak licznie nie występowali w Lidze Mistrzów.

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Glik i Grzegorz Krychowiak mają ogromną szansę zostać bohaterami tych rozgrywek, ale może zabłysną też nowe futbolowe gwiazdy: Piotra Zielińskiego, Michała Pazdana albo Bartka Kapustki?

Bogato ilustrowana książka jest wzbogacona terminarzem Ligi Mistrzów z miejscem na wpisanie wyników oraz planszą, na której każdy czytelnik może ułożyć swoją jedenastkę marzeń.

Razem z Kacprem dajcie się porwać magii futbolu!!!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...