foto

W księgarniach jest już 9. tom bardzo lubianej przez dzieci serii „Zosia i jej ZOO”. Jesteście Państwo ciekawi, kto jest jej bohaterem?

Seria „Zosia i jej zoo” to niezwykłe opowieści o dziewczynce, która mieszka na terenie zoo razem ze swoim dziadkiem Horacym – słynnym podróżnikiem. Wspólnie opiekują się egzotycznymi zwierzętami, które trafiają do Zoologicznego Azylu w różnych, czasem dramatycznych okolicznościach. Zosia jest bardzo wrażliwą dziewczynką, dlatego pomaga przygarniętym zwierzakom. Ma także pewną niespotykaną umiejętność: potrafi porozumiewać się ze zwierzętami.

W kolejnym, 9 tomie serii pt. „Smutny wilczek” w Azylu pojawia się nowy, niezwykły mieszkaniec. To malutki wilczek, który został przywieziony przez dziadka Horacego z dalekiej Alaski. Maluch z nieznanych powodów przez cały czas żałośnie zawodzi i wyje. Zwierzak wydaje się być bardzo nieszczęśliwy i osamotniony. A może to coś zupełnie innego? Zosia i jej przyjaciel – Mip muszą znaleźć sposób, by wilczek odnalazł swoje miejsce w zoo i poczuł się szczęśliwy.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...