foto

W weekend 15 i 16 października scena Teatru Małego Widza rozkwitnie tysiącem barw. Zapraszamy najmłodszych widzów do zwariowanego i roztańczonego ogrodu, zamieszkałego przez małe, śmieszne stworzonka. W tym ogrodzie wszystko będzie trochę zbzikowane, trochę potargane i nawet trochę postawione na głowie.

Czy wąż ogrodowy to jadowity stwór? Czy zwykła konewka to świnka Krystynka? Czy z ziarna fasoli kiełkuje stokrotka? Czy każda rękawica to poliglotka?
W zwariowanym ogrodzie wszystko jest możliwe, bo zwariowany ogród jest trochę magiczny – jakieś psikadła i psikacze, grabki, doniczki, koszyki i koszyczki, łopatki, kopaczki i polewaczki, a także skrzynki i podstawki, wężyki, listki i przyssawki, cebulki, bratki, motyki, kwiatki…
Wszystko jest tu trochę pomieszane i wszystko jakby poplątane, lecz w tym chaosie i zamęcie historie dzieją się same…

Pomysłodawczynią i reżyserką spektaklu „Ogrodowy zawrót głowy” jest Agnieszka Czekierda. Scenografię zaprojektowały Dominika Lenart i Weronika Lipińska, a reżyserem światła jest Michał Foltak.
W przedstawieniu występuje Lena Kowalska.

Spektakl trwa ok. 30 minut. Twórcy zaplanowali też piętnastominutową zabawę. Jest adresowany do maluszków – dzieci w wieku od roczku do pięciu lat.

Już można kupować bilety na to urocze widowisko.
Są dostępne w elektronicznej sprzedaży, na stronie internetowej http://teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar.

Najbliższe spektakle zaplanowano na:

11 lutego, sobota, godz. 10.oo i 12.oo
19 lutego, niedziela, godz. 10.oo i 12.oo
11 marca, sobota, godz. 16.oo
12 marca, niedziela, godz. 10.3o

pozostałe aktualności