foto

Od wieków wielu ludzi na całym świecie dręczy pytanie – jak być idealną mamą, doskonałym tatą? Czy w ogóle jest możliwe? Mogą Państwo odetchnąć z ulgą… Nie trzeba być ideałem! Do rąk polskich rodziców właśnie trafiła książka Isabelle Filliozat „Nie ma rodziców doskonałych”. Ta pożyteczna i pouczająca publikacja ukazała się nakładem Wydawnictwa ESPRIT.

Isabelle Filliozat, ekspertka w dziedzinie psychologii i rozwoju dziecka, która zmieniła losy milionów rodzin na całym świecie, bez wahania odpowiada – nie ma rodziców idealnych!
Odetchnij z ulgą i koniecznie sięgnij po tę książkę.
Jej autorka, w prosty i bezpośredni sposób przedstawia najczęstsze błędy i słabości, którym poddają się rodzice. Bohaterowie historii, które przytacza, zamknięci za drzwiami gabinetu psychologa otwarcie przyznają się do obojętności, braku miłości i obsesji, jakie targają relacjami z ich dziećmi. Filliozat tłumaczy między innymi to, skąd w rodzicach bierze się agresja i jak ją zwalczać, czy jest możliwe kochanie wszystkich dzieci po równo, jak posługiwać się językiem czułości i w jaki sposób radzić sobie z innością własnego dziecka.
Książka zawiera także ćwiczenia, praktyczne porady i celne wskazówki, które pomogą na co dzień radzić sobie z wychowaniem pociech.

Poprzednie książki Isabelle Filliozat „Moje dziecko doprowadza mnie do szału”, „W sercu emocji dziecka”, „Próbowałam już wszystkiego” zyskały miano bestsellerów.
Warto sięgnąć po tę książkę.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...