foto

Na pewno i dzieci, i rodzice już z niecierpliwością wyglądają kolejnego, kolorowego i interesującego magazynu TVP ABC. Mamy dobrą wiadomość. Najnowszy numer tego edukacyjnego miesięcznika już od środy – 17 sierpnia będzie do kupienia w całej Polsce.

Jednak nasz magazyn pozwoli pozostać maluchom w zabawowym nastroju.

Na pewno dzieci z zaciekawieniem wysłuchają opowiadania o tym, co wydarzyło się w Literkowie. Tym razem bohaterami historyjki są: Zając Zygzak, Łoś Łukasz, Bocian Bartek i Rozgwiazda Rozalka. Przeżyją oni przygodę związaną z tajemniczym koralikiem, znalezionym przez Zajączka. W co się zamienił?
<
Razem z Nelą Małą Reporterką dzieci poznają smaki świata, z Bolkiem i Lolkiem – stworzą przebrania dla braci.

Jest też matematyczny rebus – skarby z ogrodu, czyli mali czytelnicy dowiedzą się jakie wspaniałości – pyszności można w nim zebrać, co z nich zrobić i je policzą.

Przygotowaliśmy również bardzo pouczającą zabawę, w której zwierzaczki pogubiły się targu – na pewno dzieci pomogą im się odnaleźć.

Przedstawiamy też głównych bohaterów polskiej animacji, którą nasi widzowie będą mogli oglądać w Wieczorynce już od września – „Parauszek i Przyjaciele”.

W magazynie są też komiksy, którego bohaterkami są: Świnką Peppą, a także ulubieńcy najmłodszych – Domisie.

O pomoc poprosi dzieci Tom z bajki „Tree Fu Tom”, która również wraca na antenę TVP ABC. Chłopiec obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami, dzięki magicznej kuli, sprawdzi spostrzegawczość i spryt dzieci.

W tym numerze jest też kolejna lekcja języka migowego, która przyda się wszystkim dzieciom.

Do każdego egzemplarza pisma jest dołączony upominek – urządzenie do robienia mydlanych baniek, dzięki któremu można bić rekordy wielkości baniek i urządzać zawody z koleżankami i kolegami.

pozostałe aktualności