foto

Zawsze cieszymy się, gdy polskie produkty odnoszą sukcesy na międzynarodowej arenie, tym bardziej jak jest to coś dla dzieci. Dlatego z radością informujemy, że na UK Games EXPO – jednej z największych imprez w świecie planszówek gra GRANNY – „CVlizaje” zdobyła tytuł NAJLEPSZEJ GRY RODZINNEJ.

UK Games Expo to jedna z najważniejszych branżowych imprez w świecie planszowych gier.
Czerwcowe targi ściągnęły tłumy fanów fantastyki i planszówek, tym bardziej, że w tym roku UK Games Expo obchodziło swoje 10. urodziny.
Trzy dni obfitowały w bogaty program, pełen spotkań, prelekcji, rozgrywek oraz głosowań.
Codziennie po targach, gracze czujący niedosyt, mogli udać się do specjalnych play-roomów, gdzie kolejne rozgrywki trwały nawet do białego rana.

Co roku podczas targów odbywa się gala oraz przyznanie nagród najlepszym grom. W tym roku było aż 13 kategorii. Chociaż konkurencja była duża gra „CVlizacje” podbiła serca jury i zdobyła nagrodę. Wśród rywali były takie tytuły m.in „Treasure hunters” (Queen Gamens /Rebel), „Celestia” (Blam /Rebel), „Voila!” (Brain Games).

„CVlizacje” to pełna humoru podróż przez stulecia. Najważniejsze idee, architektura i wynalazki z historii ludzkości zostały zaprezentowane z przymrużeniem oka.
Gracze wcielają się w rolę władców. W trakcie zabawy próbują zgromadzić jak najwięcej dóbr, które mogą wymieniać na wynalazki, budynki i narzędzia. Te z kolei pomagają im zdobyć jak najwięcej punktów zadowolenia.

„CVlizace” to znakomita rodzinna gra dla młodszych nastolatków (10+), ich rodziców i starszego rodzeństwa oraz przyjaciół.

pozostałe aktualności