foto

Już w najbliższy piątek, 17 czerwca, w Teatrze Scena przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się premiera muzycznego spektaklu pt. „Różowy balonik”.

„Różowy balonik” to muzyczne przedstawienie dla najmłodszych, ale nie tylko. Zachwyci też rodziców i dziadków.

Główni bohaterowie spektaklu – dobra wróżka oraz poszukiwacz piosenek – zabiorą widzów w podróż śladami piosenek Jerzego Wasowskiego – kompozytora i współtwórcy „Kabaretu Starszych Panów”.

Na ulicy Dobrej Wróżki każdy odnajdzie coś dla siebie: chwilę zadumy, żart, ale przede wszystkim uśmiech, który jest nieodłączną cechą twórczości Jerzego Wasowskiego.

Zapraszamy na rodzinne spotkanie ze „zmaterializowanami piosenkami”, które opowiedzą o Warszawie, zasadach ruchu drogowego, psich spacerach i wielu innych sprawach!

Reżyserem spektaklu jest Małgorzata Kaczmarska, a autorem scenariusza – Kamil Banasiak. Scenografia to dzieło Małgorzaty Kustosz-Piątosy i Waldemara Piątosy, a kostiumy – MaLili TuTu .

W rolę Dobrej Wróżki wcieli się Małgorzata Kustosz-Piątosa, a Podróżnika – Kamil Banasiak. Poza tym w spektaklu wystąpią:
Tercja – Zuzanna Makowska
Kwinta – Agnieszka Konarska/Klara Zaczkowska
Chłopiec – Piotr Zubek

Przedstawienie można zobaczyć w piątek, 17 czerwca, o godz. 13.oo lub w niedzielę, 19 czerwca, również o godz. 13.oo.
Kto nie zdąży teraz pójść do Teatru Scena, nie musi się martwić. Kolejne przedstawienia są zaplanowane już po wakacjach – we wrześniu. Zapraszamy!

Bilety można kupić w kasie teatru lub na stronie https://www.ebilet.pl/rodzina/spektakle-dla-dzieci/rozowy-balonik/.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...