foto

2 czerwca we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce pojawiła się trzecia część „Zabaw z Nelą”. W pełnej tytułowych tajemnic i zagadek książce, dzieci znajdą wiele interesujących łamigłówek, labiryntów oraz logicznych zadań.

Nela Mała Reporterka po raz kolejny wciela się w rolę przewodniczki po odległych zakątkach świata.

Opowiada ciekawostki na temat egzotycznych roślin i zwierząt, pokazuje zdjęcia ze swoich licznych podróży oraz zachęca dzieci do samodzielnego pogłębiania wiedzy.

Na każdej z ponad 100 stron tej publikacji można odnaleźć interesujące łamigłówki, kolorowanki, labirynty oraz wiele innych zadań, dostosowanych do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

„Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to doskonała propozycja dla rodziców, którzy – wyjeżdżając z pociechami na wakacje – chcą im zapewnić edukacyjną rozrywkę w podróży.

Wystarczy ołówek i opakowanie kredek, aby dziecko przeniosło się w świat zabaw i ćwiczyło przy tym zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość, a także poznawało świat.

Na końcu wspólnej podróży z Nelą, młodzi czytelnicy w nagrodę za wypełnienie wszystkich łamigłówek oraz rozwiązanie zagadek, otrzymają Dyplom Poszukiwacza Przygód.„Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki” to rozrywka dla małych podróżników już od 5 roku życia, która też sprawia wielką przyjemność starszym dzieciom.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...