foto

Kolejna dobra wiadomość dla miłośników dobrych książek i małych fanów sympatycznej Cecylki – wydawnictwo JEDNOŚĆ przygotowało drugą część serii „Cecylka Knedelek przedstawia”.

To „Zasady bezpieczeństwa nie tylko dla przedszkolaków” napisane oczywiście przez „mamę” Cecylki – Joannę Krzyżanek. Pogodnymi ilustracjami opatrzył tę lekturę Zenon Wiewiórka.

W tej bardzo mądrej, a przy tym zabawnej książce Cecylka Knedelek opowiada gąsce Walerce oraz wszystkim przyszłym i obecnym przedszkolakom, jak zachowywać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Pełne humoru historyjki poprzedzają zbiór najważniejszych wskazówek dla małych i dużych, które przydadzą się dzieciom jeszcze długo, długo po opuszczeniu przedszkola.

Co robić, by unikać guzów na głowie i o wiele, wiele groźniejszych kontuzji? Jak cało i zdrowo wrócić z wakacji? Jaki numer telefonu wybrać, gdy stanie się coś złego?
Tego dzieci dowiedzą się z tej wesołej i barwnej książeczki.

Dwie tak lubiane przez najmłodszych bohaterki – Cecylka Knedelek i gąska Waleria – zapraszają do lektury i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy!

TVP ABC poleca tę lekturę wszystkim dzieciom, które lubią słuchać interesujących, pogodnych opowieści, a także rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy poszukują dobrego sposobu na przekazanie najmłodszym ważnych zasad, zasad bezpieczeństwa.


Książka „Zasady bezpieczeństwa nie tylko dla przedszkolaków” skłania do myślenia i rozmawiania o ważnych sprawach. Jest zbiorem zasad, które powinno znać każde dziecko.

Dzięki dużym literom i wesołym ilustracjom książka zachęca nieco starsze dzieci do samodzielnego czytania.

O pierwszej części serii „Cecylka Knedelek przedstawia” mogą Państwo przeczytać TUTAJ.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...