foto

Przedstawiamy Państwu niezwykłą płytę dla dzieci „Zapraszamy do ZOO”. Album zawiera pełne rymów piosenki, które przenoszą dziecko w fascynujący świat zwierząt.

Autorami płyty „Zapraszamy do ZOO” są Stanisław Witta i Jarosław Woźniczka. Wydała ją wytwórnia fonograficzna MJM MUSIC PL.

Piosenki w zabawny sposób opowiadają historie zwierząt, które można spotkać w ZOO.
Bawią, uczą i zaskakują. Mądre teksty, o które dzisiaj tak trudno, piękna muzyka oraz dziecięce głosy zespołu KANGURKI doskonale pobudzają wyobraźnię maluchów.

Na płycie, obok piosenek, znajdą Państwo podkłady karaoke, które z pewnością zachęcą o wspólnego śpiewania i zabawy.
Dodatkowo do płyty jest dołączona książeczka z tekstami piosenek oraz zabawnymi ilustracjami.

„Zwierzęta towarzyszyły mi od dziecka, dawały mnóstwo radości. Szczęśliwy los sprawił, że pracuję obecnie wśród zwierząt, co pozwala mi bliżej oglądać ich zwyczaje i zachowania. Nauczyłem się poznawać, kiedy są szczęśliwe, zadowolone, a kiedy dokucza im jakiś smutek. To zainspirowało mnie do napisania 12 tekstów piosenek dla dzieci, które wspaniale zaśpiewał zespół Kangurki” – opowiada Jarosław Woźniczka.

„Kiedy pierwszy raz przeczytałem teksty napisane przez Jarka, zaczęły one śpiewać w mojej głowie. Nigdy wcześniej nie pisałem tak łatwo i szybko. Aranżacja również zgrabnie układała się w zamkniętą całość piosenek. Młodych wokalistów wyłoniliśmy w drodze castingu, zorganizowanego przez szkołę podstawową w Siewierzu. Płyta od pierwszego odsłuchania znalazła wielu fanów. Mamy nadzieję, że będzie ich przybywać!” – mówi Stanisław Witta.

TVP ABC poleca ten album uwadze rodziców i pedagogów.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...