foto

Wydawnictwo ZIELONA SOWA – znane dzieciom i rodzicom z lubianych serii książek m.in. o przygodach wesołego wikinga Tappiego, znakomitego detektywa Tomusia Orkiszka czy Klubu Poszukiwaczy Przygód przygotowało dwie gry planszowe dla przedszkolaków: „SPORTOSTWORKI” i „PODWODNE KRÓLESTWO”.

„PODWODNE KRÓLESTWO”

Uczestnicy gry trafiają do Podwodnego Królestwa, gdzie mieszkają piękne syrenki i psotne trytony. Właśnie zbliża się coroczny Tęczowy Bal! W całym królestwie trwają wielkie przygotowania.

Zadaniem graczy jest skompletowanie ozdób na Tęczowy Bal.
Dzieci podróżują po Podwodnym Królestwie, zbierają perełki i kupują za nie podwodne przedmioty!

Piękne ilustracje przedstawiające podwodny, magiczny świat syren, zachęcą dzieci, szczególnie dziewczynki, do zabawy.

Gra ma proste zasady, co pozwala przedszkolakom bawić się w nią zarówno z rodzicami czy starszym rodzeństwem, jak i z rówieśnikami.

„SPORTOSTWORKI”

Dzieci, które zagrają w tę grę, trafią do Sportogrodu, którego mieszkańcy – Sportostworki – uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Biegi, podnoszenie ciężarów, skakanie na skakance i wiele innych – stworki wprost nie potrafią usiedzieć na miejscu.

Dołączając do zabawy, przedszkolak bierze udział w zawodach!

Zabawnie, kolorowo zilustrowana gra jest polecana dla dzieci w wieku 4+. Jest doskonała na wspólne rodzinne popołudnie.
Gwarantuje dobą zabawę i dużą dawkę śmiechu!

Ale tonie koniec niespodzianek.
Kiedy znudzi się gra planszowa, wystarczy potasować karty i zagrać w „Sportowe kalambury”! Zatem to idealny zestaw dla każdego – dwie gry w jednym pudełku, które zawiera planszę kostkę do gry, pionki, medale oraz karty z zadaniami.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...