foto

Już od 8 maja, na antenie Radia dla Ciebie rozpoczyna się emisja nowego, autorskiego programu prowadzonego przez ulubienicę najmłodszych – Nelę Małą Reporterkę. W każdą niedzielę między godziną 12.oo a 13.oo, wszyscy miłośnicy dalekich wypraw będą mogli posłuchać o niezwykłych przygodach małej podróżniczki i razem z nią odkrywać tajemnice świata!

Nela Mała Reporterka ma 10 lat. Jest podróżniczką, bohaterką serii przygodowych reportaży filmowych emitowanych w TVP ABC i autorką bestsellerowych książek dla dzieci. Wkrótce poprowadzi również audycję radiową, w której przeniesie słuchaczy w odległe krainy.

Premiera audycji radiowej „Nela i tajemnice świata” odbędzie się już w niedzielę 8 maja na antenie Radia dla Ciebie.
„Bardzo cieszymy się, że Nela dołącza do naszego zespołu. To bardzo ciekawa, młoda osoba, której podróżniczy dorobek jest naprawdę imponujący. Nasi mali słuchacze na pewno będą mieli dużą przyjemność z poznawania tajemnic świata z Nelą” – mówi Anna Michałowska, specjalistka ds. PR Radia dla Ciebie .

W czasie audycji będzie można posłuchać podróżniczych opowieści z różnych zakątków świata. Nela zrelacjonuje m.in. wyprawy do Azji, Ameryki Południowej oraz Afryki.
„Do tej pory często występowałam w radiu, ale jako gość. Nie mogę się już doczekać mojej pierwszej audycji. Będą goście, niespodzianki i dużo atrakcji” – tak o swoim radiowym debiucie mówi Nela.

Zachęcamy dzieci do pisania listów do Neli, zadawania pytań, pisania opowieści i przesyłania ich na adres:
Radio dla Ciebie
ul. Myśliwiecka 3/5/7
00-459 Warszawa z dopiskiem „Nela Mała Reporterka”.
Na wybrane listy Nela odpowie w czasie audycji!

„Radia dla Ciebie” można słuchać na następujących częstotliwościach:
Warszawa – 101 FM,
Ostrołęka – 100,8 FM,
Ostrów – 87,6 FM,
Płock – 101,9 FM,
Radom – 89,1 FM,
Siedlce – 103,4 FM.

pozostałe aktualności