foto

Dom Wydawniczy REBIS przygotował fantastyczną publikację, która ucieszy wszystkich młodych miłośników piłki nożnej. Przecież zbliżają się Mistrzostwa Europy we Francji!
„Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016” to barwna, bogato ilustrowana opowieść, która zabiera czytelników w świat europejskiego futbolu i prezentuje 24 zespoły oraz ich gwiazdy, które obejrzymy na Euro 2016.

Bohaterem książki „Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016” jest Kacper, którego niektórzy poznali, czytając „Biało-czerwone marzenia”.
Chłopiec szykuje się do wyprawy życia – pojedzie z tatą na mecz Polska¬ – Niemcy na Euro 2016!
Czytelnicy będą uczestniczyć w przygotowaniach do tych rodzinnych wakacji, przy okazji poznając historię europejskiej piłki nożnej.

A co dokładnie zawiera ta publikacja?
Wszystko, co Twoje dziecko chciałoby wiedzieć o Euro 2016!

W książce opisano drużyny uczestniczące w Euro 2016 i największe gwiazdy europejskiego futbolu, które zobaczymy w czerwcu i lipcu na francuskich boiskach: Iniestę, Ronaldo, Ibrahimovicia, Hazarda, Müllera, Bale’a, Rooneya i dziesiątki innych.
Oczywiście autor przypomina też sylwetki polskich piłkarzy, którzy powalczą o najważniejsze europejskie trofeum: Lewandowskiego, Krychowiaka, Fabiańskiego, a także Szymona Marciniaka – polskiego arbitra, który będzie sędziował mecze we Francji.

Poznamy rywali Polski z grupy oraz historię zmagań o mistrzostwo Europy.
Odbędziemy również krótką wycieczkę po stadionach, na których będą rozgrywane mecze.

Tekst jest wzbogacony wieloma dodatkami: informacjami o konkursie, futbolowym quizem, schematem rozgrywek Euro 2016 z miejscami do wpisywania wszystkich wyników oraz tabelami poszczególnych grup eliminacyjnych.

Każdy młody kibic piłkarski może wziąć udział w konkursie! Dom Wydawniczy REBIS przygotował mnóstwo piłkarskich nagród! Do wygrania są piłki i szaliki reprezentacji! Szczegóły znajdą Państwo na www.facebook.com/DWREBIS/.

Autorem książki „Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016” jest Romek Pawlak, który od wielu lat najchętniej pisze dla dzieci i młodzieży. Za jeden szczery dziecięcy uśmiech jest gotów spędzać długie godziny przy komputerze, wymyślając kolejną interesującą historię. Jego najważniejsze książki dla dzieci to: „Miłek z Czarnego Lasu” – nagrodzony prestiżową nagroda IBBY, obecnie przerabiany na animowany film; „Czapka Holmesa”, „Dziura w sercu”, „Czaruś, pies z charakterem”.
W 2015 roku pisarz opublikował w Domu Wydawniczym REBIS „Biało-czerwone marzenia. Od rozbitego żyrandola do finałów Euro.”
Kiedy nie pisze książek, najchętniej spędza czas, czytając lub bawiąc się ze swoim psem Miłkiem.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...