foto

Dwie bohaterki – doskonale znane dzieciom – Cecylka Knedelek i gąska Waleria – zapraszają do lektury i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy!
Właśnie ukazała się bowiem nowa książka wydawnictwa JEDNOŚĆ z serii Cecylka Knedelek przedstawia pt. „Dobre maniery nie tylko dla przedszkolaków”.

„Dobre maniery nie tylko dla przedszkolaków” to mądra, a przy tym zabawna książeczka. Cecylka Knedelek opowiada w niej gąsce Walerii oraz wszystkim przyszłym i obecnym przedszkolakom, jak zachowywać się zgodnie z zasadami dobrego wychowania.

Historyjki pełne świetnego humoru poprzedzają zbiór najważniejszych wskazówek dla małych i dużych przedszkolaków, które przydadzą się dzieciom jeszcze długo, długo po opuszczeniu przedszkola.

Co robić, by nie zostać brudasem roku ani nie zamienić się w siorbacza?
Czy warto dzielić się zabawkami?
Jak brzmi kilka bardzo ważnych słów, które powinien znać i Jaś, i Janek, i Jan? Tego maluchy dowiedzą się z tej wesołej i kolorowej publikacji.

Autorką książki jest „mama” Cecylki Knedelek – Joanna Krzyżanek.
Barwne, pogodne ilustracje to dzieło Zenona Wiewiurki.

Tę książkę szczególnie polecamy rodzicom i opiekunom, którzy szukają interesującego sposobu na przekazanie dziecku zasad dobrego wychowania.
Rekomendujemy ją również tym, których pociechy lubią słuchać zabawnych opowieści.

Książka składnia do myślenia i mówienia o ważnych wartościach, a – dzięki dużym literom i barwnym ilustracjom – zachęca dzieci do samodzielnego czytania.

„Dobre maniery nie tylko dla przedszkolaków” to znakomity prezent zarówno dla każdej dziewczynki, jak i każdego chłopca.
Jest adresowana do dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...