foto

Ola ma 10 lat i o 4 lata młodszą siostrę – Zuzannę. Jest uczennicą V klasy Szkoły Podstawowej nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Dziewczynka jest doskonałą uczennicą. Nauka nie sprawia jej żadnych problemów. Wszystkie klasy kończy z wyróżnieniem. Potrafi uczyć się bardzo szybko i efektywnie. Z przedmiotów szkolnych najbardziej lubi matematykę i języki obce (od kilku lat zgłębia tajniki języka angielskiego i niemieckiego) oraz historię.

Ola lubi występować na scenie. Pierwsze artystyczne kroki stawiała w grupie wokalnej GAMMA w Pałacu Młodzieży w Warszawie.

Następnym etapem był dziecięco-młodzieżowy zespół artystyczny Gawęda, z którym Ola występowała na koncertach w kraju i za granicą.

Była również uczestnikiem warsztatów teatralnych w Teatrze Kwadrat.

Ola jest bardzo otwartą i towarzyską osóbką. Lubi poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Bardzo szybko odnajduje się w nowym otoczeniu.

Jest pełna szalonych i niekonwencjonalnych pomysłów, które szybko, ale z rozsądkiem wprowadza w życie razem ze swoją siostrą Zuzią.

Motto, kierujące jej postępowaniem to „Carpe diem”.
Dla Oli nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi przezwyciężać wszelkie przeszkody pojawiające się na jej drodze.


Każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie. Uwielbia wędrówki po górach i nie wyobraża sobie wakacji bez przemierzania tatrzańskich lub karkonoskich szlaków.

Jeżeli tylko ma taką możliwość, Ola zagłębia się bez pamięci w dobrej książce lub grach planszowych (ulubione gry to Dixit i Carcassone).

Jej ulubione potrawy to wyroby kuchni polskiej i włoskiej.

Od czerwca 2015 roku Ola pojawiała się na antenie TVP ABC jak współprowadząca program „Masz wiadomość”. Obecnie spotyka się z telewidzami w Teleranku.