foto

Nakładem wydawnictwa ZNAK ukazały się trzy nowe książki, których bohaterami są ulubieńcy dzieci – Bolek i Lolek.

Pierwsza książka, autorstwa Leszka Talki to „Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy” – zbiór historyjek z życia niesfornego duetu. Chłopcy doskonale się bawią, odkrywając domowe tajemnice.
Jakie zwierzę lubi podkradać kanapki? Jakie skarby można znaleźć w ogródku? Do czego przydają się nowe buty? Kto może wyłonić się z jeziora? I jak sprawić, żeby nagle w lodówce pojawił się ulubiony sernik?

Druga książeczka, napisana przez Karolinę Macios, wydana w małym, poręcznym formacie nosi tytuł „Bolek i Lolek z telewizora”.
Pamiętacie, jak na ekranie telewizora pojawiała się Wieczorynka? Wszystkie dzieci czekały na ten moment, żeby znów spotkać swoich ulubionych bohaterów. Teraz oglądają ich w Wieczorynce w TVP ABC. Bolek i Lolek zawsze przeżywają szalone przygody i płatają sobie figle, a widzowie śmieją się wraz z nimi. Teraz Bolek i Lolek wracają z zupełnie nowymi przygodami.

I trzecia propozycja dla fanów dwóch psotników – „Bolek i Lolek. Łowcy tajemnic” – nieco inna od poprzednich.
To edukacyjna książeczka z zadaniami, idealna, by zabrać ją w podróż lub bawić się z nią w domu.
Bolek i Lolek przedstawiają kolorowe, rysunkowe zgadywanki, które pokocha każde dziecko. Rozwiązywanie łamigłówek na różnych poziomach trudności jest prawdziwą frajdą! Razem ze swoimi ulubieńcami maluchy ćwiczą spostrzegawczość, uczą się liczyć, a także rozróżniać kształty i kolory.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...