foto

Niecałe dwa tygodnie przed Wielkanocą wydawnictwo Edipresse Polska wspólnie z TVP ABC proponuje dzieciom i rodzicom 13. numer edukacyjnego magazynu firmowanego przez nasze zwierzaczki i nasz Kanał. Ta gazeta – pełna zabaw i zagadek związanych z wiosennymi świętami zainteresuje każdego malucha. Polecamy!

Zbliżające się święta wielkanocne są okresem rodzinnych spotkań i wolnych dni. To wspaniała okazja dla zazwyczaj zaganianych dorosłych, by spędzić czas wspólnie ze swoimi pociechami – razem bawić się, czytać, rozwiązywać rebusy czy podejmować inne wyzwania.

Z każdym dniem wokół jest coraz więcej słońca. Zachęcamy, by jak najczęściej oddychać świeżym powietrzem, zabierając dzieci na spacery czy rowerowe wycieczki.

W tym numerze naszego magazynu jak zwykle lekcja języka angielskiego – tym razem dzieci poznają słówka związane ze świętami Wielkiej Nocy i nauka Polskiego Języka Migowego.

Razem z Nelą Małą Reporterką wybierzemy się na egzotyczną wyspę – Sri Lankę, która słynie z herbacianych plantacji. A jakie jeszcze napoje zawdzięczamy roślinom?
Odpowiedź na to pytanie właśnie w tym miesięczniku TVP ABC.

Dzięki temu wydaniu magazynu dziecko potrenuje czytanie i zwróci uwagę na niełatwą literę Ż. W gazecie jest bowiem zabawny wywiad z Żyrafą.Do każdego egzemplarza pisma jest też dołączony upominek – ŚMIEJFON, dzięki któremu można sobie pozwolić na wesołość bez powodu i bez granic.

pozostałe aktualności