foto

Już 2 marca w księgarniach w całej Polsce coś dla swych pociech znajdą rodzice maluszków. Wydawnictwo GALAKTYKA przygotowało serię pełnych uroku opowieści o niezwykłej przyjaźni dziewczynki i mądrej Gąski. Nowy cykl książeczek po raz kolejny udowadnia, że nauka przez zabawę jest możliwa.

Seria dla najmłodszych „Ucz się z Gąską”, autorstwa brytyjskiej artystki i ilustratorki Laury Wall, to pełna uroku opowieść łącząca humor z edukacją. Jej bohaterkami są mała Zosia oraz wesoła Gąska, która występuje w roli… pedagoga. Ich wspólne przygody, opowiedziane na kartach bogato ilustrowanych książeczek, wprowadzają dzieci w świat pełen ciepła i radości.

Na cykl o Gąsce składają się cztery edukacyjne historyjki:
• Wstawaj, Gąsko!
• Dobranoc, Gąsko!
• Kolory z Gąską
• 123 z Gąską

W każdej z części zabawna Gąska uczy, jak posiąść kolejne umiejętności, niezbędne każdemu maluszkowi.

Razem z bohaterkami książeczki „Wstawaj, Gąsko!” najmłodsi poznają czynności składające się na poranną rutynę. Gąska i Zosia uczą m.in. jak umyć zęby czy założyć buciki.

W „Dobranoc, Gąsko!” przyjaciółki pokazują czytelnikom, jak właściwie przygotować się do snu. Dzięki pełnym kolorów ilustracjom, zwyczajne czynności stają się radosne i ekscytujące.

Tematem przewodnim „Kolorów z Gąską” jest z kolei nauka rozróżniania podstawowych barw.
W „123 z Gąską” Zosia i jej przyjaciółka stopniowo wprowadzają dzieci w świat kolorowych cyferek i poprzez wspaniałe obrazki – uczą liczenia.

Seria o Gąsce, dzięki wyjątkowym ilustracjom Laury Wall i pełnym uroku postaciom, zachwyciła najmłodszych czytelników już w kilkudziesięciu krajach. Brytyjska autorka cyklu jest nagradzaną artystką, której rysunki znajdują uznanie na całym świecie. Prostota i ciepło płynące z jej opowieści sprawiają, że Gąskę można pokochać już od pierwszych stron serii.

Książeczki są przeznaczone dla dzieci w wieku od roczku do 3 lat.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...