foto

Już 10 lutego będzie można kupić swojemu dziecku kolejny barwny i interesujący numer edukacyjnego magazynu TVP ABC. Polecamy!

To wydanie miesięcznika TVP ABC trafi do dzieci w pełni zimy. Chociaż w wielu miejscach maluchy tęsknią za śniegiem, są rejony, gdzie można spędzić z pociechą trochę czasu na świeżym powietrzu – na sankach, łyżwach czy nartach. A jak brakuje białego puchu, polecamy spacer, bo dni są coraz dłuższe i cieplejsze.
Wieczorem warto zasiąść wspólnie z dzieckiem nad kolorowymi stronami naszego magazynu

W tym numerze kolejne lekcje języka angielskiego i migowego oraz podróż z Nelą Małą Reporterką.

W lutowym wydaniu gazety znajdą Państwo kolejną interesującą historyjkę z życia Cielaczka i jego przyjaciół, którą można przeczytać dziecku.
Wspólnie z pociechą można też rozwiązywać walentynkowe zagadki i łamigłówki a także zrobić kredki serca według instrukcji, podanej w miesięczniku.
Z magazynu można też wyciąć unikatową walentynkę z wizerunkiem śmiesznego stwora, którą dziecko może podarować mamie, tacie, babci i dziadkowi czy rodzeństwu lub przyjacielowi w przedszkolu.

W tym numerze upominkiem dla dziecka jest świetna gra planszowa „Berek w parach”, przy której może zebrać się cała rodzina, aby radośnie spędzać wspólny czas!

pozostałe aktualności