foto

Wszystkie dzieci, które lubią opowieści o zwierzętach ucieszy informacja, że w księgarniach jest już kolejna książeczka z sympatycznej serii „Zosia i jej ZOO”. Jak poprzednie części, również i ta ukazała się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA.

Autorką „Radosnej śnieżnej pantery”, bo taki tytuł nosi najnowsza książka serii, jest Amelia Cobb, a ilustracje wykonała Sophy Williams.

Nim Wasi rodzice sięgną po tę lekturę, by ją Wam czytać przed snem lub w innej wolnej chwili, kilka słów o jej treści. Mamy nadzieję, że to będzie zachęta…

Do ogrodu zoologicznego przybywają wyjątkowe zwierzęta. Zosia jest z tego powodu niezwykle wzruszona. Niestety jej optymizmu nie podziela mała śnieżna patera, która wcale nie marzyła o tym, aby mieć towarzystwo. Czy pantera w końcu przekona się, jakie to ogromne szczęście mieć rodzeństwo?

„Radosna śnieżna pantera” jest rekomendowana dla dzieci sześcio-ośmioletnich.

Książki z serii „Zosia i jej ZOO” to wzruszające historie o małej dziewczynce Zosi, która razem z wujkiem Horacym mieszka w Azylu Zoologicznym.
To wyjątkowe miejsce, założone przez pana Horacego. Podróżuje on po całym świecie, gdzie spotyka różne egzotyczne zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w niebezpieczeństwie. Uratowane trafiają do Azylu Zoologicznego, gdzie odnajdują nowy dom i mają wspaniałą opiekę.
Zosia kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma też pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! To jej największy sekret.

Seria liczy już 6 książek.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...