foto

Wokół coraz więcej bezlistnych gałęzi, wiatr staje się mroźny. Jest szaro, buro, ponuro…
9. numer edukacyjnego magazynu TVP ABC, a w nim mnóstwo atrakcji dla maluszków, poprawiły nastroje. To przedświąteczne wydanie, które sprawiło frajdę każdemu dziecku.W tym wydaniu miesięcznika TVP ABC dzieci bliżej poznają literki z brzuszkiem: B, D i P, z którymi pomogą się zaprzyjaźnić – Bociek i jego kumple – Dzik i Pelikan.

Zbliża się dzień, szczególnie wyczekiwany przez maluchy − mikołajki!
Z tej okazji w rozwiązywaniu zadań i w fascynujących przygodach dzieciom będzie towarzyszyć najpogodniejszy ze świętych.
Na stronach pisma znajduje się również list do Mikołaja z kopertą do wycięcia i sklejenia. Wystarczy podpisać go swoim imieniem, poprosić świętego o wymarzone prezenty, wypisując je starannie − i już może słać list hen, do Laponii!

Również Rodzice znajdą w tym numerze coś dla siebie – pomysły na proste i radosne wspólne zabawy oraz porcję informacji bardzo przydatnych w procesie wychowywania.


W prezencie, wraz z tym wydaniem magazynu TVP ABC, mali czytelnicy dostają śliczny Foto pstryk, który pozwoli wyczarować literkowe zwierzczki w obiektywie zabawkowego aparatu.

pozostałe aktualności