foto

Zapraszamy do udziału w kolejnym minikonkursie, związanych z bajką, którą codziennie możecie oglądać w Wieczorynce – „Stacyjkowo.”

Pytanie 3 – 11 kwietnia

Jak nazywa się grupa lokomotyw, która reperuje tory, tunele, wiadukty?
Odpowiedź – Ta grupa lokomotyw to LOKOMONTERZY.
Na Wasze odpowiedzi czekaliśmy do środy, 12 kwietnia, do godz. 1o. Należało je przesyłać mailem na adres abc@tvp.pl , z dopiskiem STACYJKOWO 3.

Nie musieliście się spieszyć. Tym razem nie obowiązywała zasada, kto pierwszy, ten lepszy. Zwycięzców wyłoniliśmy, losując spośród wszystkich maili z prawidłowymi odpowiedziami, które do nas napłynęły.

I jeszcze jedna ważna sprawa! W treści maila trzeba było podać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz adres korespondencyjny. Brak tych informacji był równoznaczny z niebraniem udziału w losowaniu!

Zapraszamy do zabawy! To trzecia zagadka związana ze „Stacyjkowem”.
Nagrodą za dobrą odpowiedź jest płyta DVD „Szefowie na budowie”, na której jest 6 bajeczek o przygodach ciuchciaków. Takich płyt mamy dla Was pięć. Zatem nagradzamy pięcioro dzieci.

Są to:
Karol Danek, 4 latka, Lędziny
Olivier i Gabriel Boneccy (bliźniaki – 3 latka), Rzeszów
Franciszek Dudek, 5 lat, Ozimek
Michał Królikowski, 6 lat, Sawin
Dominika Boroń, 5 lat, Krzeszowice

Obiecujemy, że kolejny stacyjkowy konkurs już za tydzień.



Przypominamy, że „Stacyjkowo” można oglądać codziennie, w Wieczorynce, o godz. 19.35 oraz rano – o godz. 8.25, a także wczesnym popołudniem – o godz. 13.1o.