foto

Zachęcamy Was do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem dość trudne pytanie, związane z historią programu „Masz wiadomość”, ale naszym stałym widzom na pewno nie sprawi kłopotu.

Treść zagadki poznacie w sobotę, 17 października, w czasie emisji naszego programu, czyli po godz. 15.50. Wtedy pytanie pojawi się na tej stronie.

W tym tygodniu nagrodą będzie książka, która zainteresuje młodych miłośników komputerów – „JavaScript dla dzieci. Programowanie na wesoło.”, o której możecie przeczytać TUTAJ.

Nagrody otrzyma pięcioro dzieci, które prześlą do nas mailem, na adres maszwiadomosc@tvp.pl prawidłową odpowiedź do poniedziałku,
19 października, do godz. 12.oo.

Tę piątkę wyłonimy w drodze losowanie, które przeprowadzi redakcyjne jury spośród wszystkich maili z dobrymi odpowiedziami.
W treści maila – poza rozwiązaniem zagadki, trzeba podać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz dokładny adres zamieszkania.
Uwaga! Brak tych informacji będzie traktowany jak zła odpowiedź!

Trzymamy za Was kciuki!

Pytanie – 17 października

Kiedy został wyemitowany pierwszy odcinek programu „Masz Wiadomość”? (prosimy podać dokładną datę – dzień, miesiąc i rok)

Odpowiedź – Po raz pierwszy program „Masz wiadomość” można było obejrzeć 6 września 2014 roku.

To nie było łatwe pytanie, ale dzieci doskonale sobie z nim poradziły. Spośród autorów maili z dobrymi odpowiedziami redakcyjne jury wylosowało pięcioro laureatów. Są to:

1. Agnieszka Zawadzka, 8 lat, Wysokie Mazowieckie
2. Martyna Mrozik, 8,5 roku, Grabków
3. Oliwka Orda, 7 lat, Skawce
4. Mikołaj Mrozik, 3,5 roczku, Grabków
5. Patrycja Kolankowska, 9 lat, Górno

Nagrody już zostały wysłane do Was pocztą. Wyglądajcie listonosza, bo są to polecone przesyłki.