foto

Czy lubicie „Stacyjkowo”? Sympatyków wesołych ciuchciaków na pewno ucieszą gadżety związane z tą bajką. A jak je zdobyć?
To proste, trzeba wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę!

Pytanie 1 – 28 marca

Jak nazywa się ciuchcia, która uwielbia lody?
Odpowiedź – Lody uwielbia Frostini – kremowa lokomotywa spalinowa, której zadaniem jest produkcja lodów i rozwożenie ich po Stacyjkowie. Na Wasze odpowiedzi czekaliśmy do czwartku, 3o marca, do godz. 12. Trzeba było przesyłać je mailem na adres abc@tvp.pl , z dopiskiem STACYJKOWO 1.
Nagrodzamy autorów dobrych odpowiedzi, które zostały wysłane do nas najszybciej. Zatem liczyła się data i godzina nadesłania maila.
UWAGA! W treści maila należało podać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz adres korespondencyjny. Brak tych danych został potraktowany jak zła odpowiedź.

Zapraszamy do zabawy! To jest nasza pierwsza zagadka związana ze „Stacyjkowem”, będą kolejne.

W tym pierwszym konkursie nagradzamy troje dzieci.
Autor dobrej odpowiedzi, która najszybciej dotrła do naszej mailowej skrzynki, otrzymuje komplet stacyjkowej pościeli. Nagrodą dla drugiego i trzeciego maila są stacyjkowe poduszki.

Laureaci pierwszego stacyjkowego konkursu:

Oskar Kordalski, 4 lata, Kęczewo (stacyjkowa pościel)
Kinga Błazińska, 6 lat, Popień Parcela (stacyjkowa podusia)
Zuzia Krystek, 5 lat, Rachowice (stacyjkowa podusia)

Gratulujemy dzieciom i zachęcamy do udziału w naszych następnych konkursach.
Kolejny związany ze Stacyjkowem już we wtorek – 4 kwietnia.
Zapraszamy!

Przypominamy, że „Stacyjkowo” można oglądać codziennie, w Wieczorynce, o godz. 19.35 oraz rano – o godz. 8.25, a także wczesnym popołudniem – o godz. 13.1o.