foto

Mamy fantastyczną informację dla rodziców maluszków – dwulatków, a nawet nieco młodszych dzieci. W księgarniach w całym kraju pojawiła się seria edukacyjnych zestawów „Gram z Sówką Zuzią”. TVP ABC gorąco ją poleca, bo to idealny sposób na naukę przez zabawę i rodzinne spędzanie czasu!

„Gram z Sówką Zuzią” to seria teraz już 11 zestawów, w których skład wchodzą: książka oraz edukacyjna gra – karty memo.
W poznawaniu świata pomaga dzieciom urocza Sówka Zuzia, która ma różne przygody. W kolorowych, pięknie ilustrowanych książeczkach ta sympatyczna postać pokazuje swoim małym przyjaciołom owoce, warzywa, zwierzęta, pojazdy, pory roku, zawody, zabawki, wnętrze domu, mieszkańców lasów i łąk. . Uczy też na przykładach rozpoznawania kolorów.
Ze ślicznymi obrazkami w książeczkach, których autorką jest Katarzyna Nowowiejska, są powiązane kolorowanki, przedstawiające owoce, warzywa, zwierzęta, auta i kolorowe obiekty, które pokazuje Zuzia.
Maluch ma sporo zajęć. Musi przyklejać naklejki, kolorować obrazki według barwnego wzorca, a potem sprawdzić swe umiejętności nabyte w czasie ćwiczeń z książką, grając z mamą lub tatą w grę memo.

Zarówno książeczki, jak i karty do gry są wykonane z grubego kartonu, co ułatwia małym paluszkom zabawę, a jednocześnie chroni przed uszkodzeniem.

2 marca 2016 ZIELONA SOWA wydała kolejne 3 zestawy z serii, którą pokochały dzieci: „Dom”, „Zabawki”, „Popatrz i znajdź. Łąka i las”.
We wrześniu 2015 ukazały się 4 zestawy „Gram z Sówką Zuzią”: „Pojazdy”, „Zwierzęta w ZOO”, „Pory roku” i „Zawody”.
Wiosną 2015 roku w księgarniach pojawiły się pierwsze Sówki: „Warzywa”, „Owoce” „Kolory” i „Zwierzęta”, w których, poza książeczkami, kolorowankami i naklejkami są też minipuzzle.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...