foto

Ogłaszamy konkurs „Magia gestów”, adresowany do wszystkich dzieci – fanów brytyjskiej animacji „Tree Fu Tom” oraz ich rodziców. Bez pomocy taty lub mamy udział w naszej zabawie nie będzie łatwy. Oczywiście rodziców może zastąpić starsza siostra czy starszy brat, ciocia, wujek, babcia lub dziadek.

Podczas każdej bajki Tom zachęca małych widzów do wstania z kanapy i fizycznej aktywności, prosząc o pomoc w wykonaniu magicznych ruchów.
Zadanie konkursowe polega na zrobieniu dziecku zdjęć w chwili, gdy naśladuje gesty Toma. Trzeba je przesłać (w plikach JPG.) mailem na adres abc@tvp.pl z dopiskiem Tree Fu Tom.
W treści maila prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz adres korespondencyjny, a także zgodę na publikację zdjęć na stronie abc.tvp.pl w sekcji NASZE BAJKI/Tree Fu Tom

Na fotografie czekamy do 19 września. By lepiej pokazać zdolności malucha, można przesyłać do nas serię zdjęć, ale nie więcej niż 5 .
Spośród nadesłanych fotek redakcyjne jury wybierze najbardziej interesujące. Opublikujemy je na naszej stronie, a dzieci – nagrodzimy. Laureatów będzie pięcioro. Ich listę ogłosimy 22 września TUTAJ.

Ciekawi jesteście, co będzie nagrodą? Dzięki hojności firmy TM Toys sp. z o.o. – wyłącznego dystrybutora zabawek na licencji Tree Fu Tom mamy dla Was zestawy figurek postaci znanych Wam z tej bajki.

Jednak żadne dziecko, które weźmie udział w konkursie nie zostanie bez upominku od TVP ABC – wyślemy im nagrody pocieszenia.

Przy okazji przypominamy, że „Tree Fu Tom’a” można oglądać w TVP ABC do 26 września, codziennie o godz. 18.30 i o godz. 8.25.

Czas na rozwiązanie konkursu „Magia gestów”.
Rodzice nadesłali tyle fantastycznych zdjęć swoich pociech, naśladujących gesty Toma, że jury miało ogromny kłopot z wyborem tych 5 naj…
Dlatego postanowiliśmy większych pulę nagród do 9 zestawów figurek z bajki „Tree Fu Tom”.

Oto lista nagrodzonych:

Marcel Ławski, 4 latka, Wilcze
Wiktorek Taracha, 3 latka, Puławy
Seweryn Kotyza, 5,5 roczku, Ostrów Wlkp.
Stefan Kaniecki, 4,5 roczku, Środa Wlkp.
Filip Trochimiak, 3 latka, Białystok
Zuzia Mętel, 4 latka, Rachowice
Kacperek Rudziński, 4 latka, Biała Rawska
Filip Paprocki, 3 latka, Bielany Wrocławskie
Michał i Wojciech Chomiccy

Ponieważ zestawy figurek są przeznaczone dla dzieci w wieku 3+, nie chcemy narażać na niebezpieczeństwo młodszych szkrabów. Jednak i te maluszki nagrodzimy – otrzymają koszulki z naszymi zwierzaczkami: Anakondą, Boćkiem i Cielaczkiem oraz książeczki z serii Agi Bagi.
Takie upominki dostaną:

Dominik Dec, 2 miesiące, Tarnobrzeg
Filip Horodzikiewicz, 1,5 roczku. Rybarzowice
Pola Zeidler, 112 miesięcy, Poznań

Pozostałe dzieci, które wzięły udział w naszym konkursie – zgodnie z obietnicą – otrzymają nagrody pocieszenia.

Galeria ze zdjęciami dzieci, które zostały nagrodzone ukaże się na stronie do połowy października.