foto

TVP ABC zaprasza na „Dzień Dziecka od A do Zet”, organizowany 30 i 31 maja, wokół Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W czasie imprezy macie szansę na niezwykłe spotkanie z Domisiami, poznanie technik telewizyjnych i udział w wielu atrakcyjnych konkursach.

Bohaterowie TVP ABC przygotowali mnóstwo zabaw i konkursów, w których można wygrać upominki TVP, gry Scrabble i Łamisłówka. Dla miłośników słownych gier zaplanowano stanowiska do gry w Scrabble.
Natomiast mali ciekawscy będą mogli zwiedzić nowoczesny wóz transmisyjny Telewizji Polskiej i zobaczyć jak powstają programy telewizyjne.
10-kamerowy wóz TVP to tylko jedna z blisko 40 różnych maszyn, które będą otwarte dla zwiedzających podczas „Dnia Dziecka od A do Zet”, jednej z największych imprez rodzinnych w Polsce.
Dla małych i dużych uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, które połączą przyjemne z pożytecznym, czyli zabawę z nauką. Przewodnikami dzieci będą Inżynier Max, który zaprosi do świata maszyn, urządzeń oraz Farmer Alek, który zdradzi tajemnice upraw warzyw i owoców.

Na „Dzień Dziecka od A do Zet” zapraszamy w sobotę i w niedzielę, 30 i 31 maja w godz. 10 – 16.
Wejście w godzinach 10 – 15.30.

Impreza jest bezpłatna dla dzieci. Dorośli mogą wejść na teren pod Pałacem Kultury z ważnym biletem. Ze względów bezpieczeństwa, pod opieką jednego dorosłego może przebywać maksymalnie troje dzieci.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...