foto

Ulubieńcy dzieci – widzów TVP ABC – Masza i Niedźwiedź są też bohaterami książeczek, które ukazują się nakładem wydawnictwa EGMONT.

Tuż przed wakacjami pojawiło się kilka nowych publikacji, których bohaterami jest sympatyczna para przyjaciół.
Są to m.in.: „Masza i Niedźwiedź. Wielka księga opowieści”, „Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek”, „Masza i Niedźwiedź. 1000 naklejek” oraz kolorowanki z naklejkami i opowiadaniem: „Masza i Niedźwiedź. Przygoda na dziś” oraz „Masza i Niedźwiedź. Obraz olejny”.

„Masza i Niedźwiedź. Wielka księga opowieści” - Masza to niezłe ziółko! Słuchając bajek zebranych w tej książce, dowiecie się, jak zakończył się rajd śnieżnym skuterem i do czego doprowadziło psotnicę niepohamowane łakomstwo. Będziecie też towarzyszyć Maszy, broniąc ogródka przed Zającem, dołączycie do tej uroczej rozrabiaki w szkolnej ławce i przywitacie wraz z nią Pingwinka, wracającego z dalekich stron. Usiądźcie wygodnie i przenieście się do zabawnego świata Maszy i Niedźwiedzia. Przed Wami niezwykłe przygody, które zawsze dobrze się kończą!


„Masza i Niedźwiedź. 1000 naklejek” – tysiąc bajecznie kolorowych naklejek, mnóstwo fascynujących zagadek i zadań – labirynty, krzyżówki, rebusy – to całe godziny wspaniałej zabawy!
To wszystko znajduje się w tej wyjątkowej książce, która zabierze dzieci w niezapomnianą podróż po świecie Maszy i Niedźwiedzia. Razem z małą psotnicą i jej poczciwym przyjacielem można rozwiązywać logiczne łamigłówki, sprawdzać swoją spostrzegawczość, rysować, projektować i bawić się naklejkami!

Kolejna nowość to „Masza i Niedźwiedź. Rysuję i ścieram”, której autorką jest Paulina Kaniewska. Ta książka to niekończąca się zabawa! Wystarczy wziąć do ręki dołączony mazak i rozpocząć malowanie! W każdej chwili dziecko można zmazać swój obrazek i zacząć od początku. To jeszcze nigdy nie było takie proste! W tej zabawie towarzyszyć maluchom towarzyszą Masza i Niedźwiedź, którzy przygotowali dla mnóstwo zadań. Dzięki nim dzieci rozwiną wyobraźnię i lepiej poznają bohaterów swojej ulubionej bajki.

Jest też seria OPOWIEŚCI z HUMOREM: „Obraz olejny” czy „Przygoda na dziś”. Kolorowe książeczki zawierają opowiadanie, którego bohaterami są rezolutna Masza i dostojny Niedźwiedź – duet, który dostarcza świetnej rodzinnej zabawy. W każdej publikacji znajduje się nie tylko wciągająca historyjka o perypetiach tej dwójki, lecz także kolorowanki i naklejki.

Nowa seria to porywające, wesołe opowieści, a także możliwość wspólnej zabawy z rezolutną Maszą i poczciwym Niedźwiedziem.
Do wyboru jest kilka tytułów.
W książeczkach, oprócz szalonych perypetii sympatycznych bohaterów, które każdego rozbawią do łez, dodatkowo są ilustracje do kolorowana, naklejki, wesołe wykreślanki, zwariowane rebusy, labirynty i inne zabawne łamigłówki. To doskonała zabawa w towarzystwie Maszy i Niedźwiedzia.
W skład kolekcji wchodzą:
„Masza i Niedźwiedź. Pierwsze spotkanie” – czytając tę książeczkę, dowiecie się, jak rozpoczęła się niezwykła przyjaźń Maszy i Niedźwiedzia. Poznacie przygody dwojga uroczych bohaterów. Masza to niezłe ziółko! Pewnego dnia wpada do domu poczciwego Niedźwiedzia i przewraca wszystko do góry nogami. Czy tak może wyglądać początek niezwykłej przyjaźni? Przekonacie się o tym, czytając tę porywającą opowieść. Szalone perypetie niesfornej Maszy i cierpliwego Niedźwiedzia rozbawią Was do łez!
Druga książeczka to „Masza i Niedźwiedź. Podrzutek”. Pewnego dnia Masza znajduje na podwórku Niedźwiedzia tajemnicze jajo i postanawia się nim zaopiekować. Kto będzie wysiadywał jajo? I co się z niego wykluje? Przekonacie się o tym, sięgając po tę lekturę.

„Księga zabaw. Wiosenne spotkanie” i „Księga zabaw. Na rybach”
Te dwie książeczki to możliwość świetnej zabawy i niezawodny sposób na nudę! Można poczytać o zwariowanych przygodach Maszy i Niedźwiedzia i uzupełnić historyjkę naklejkami, a potem pokolorować zabawne obrazki i rozwiązać interesujące zadania w towarzystwie Waszych ulubionych bohaterów.
„Masza i Niedźwiedź. Skarbczyk filmowy”
To zbiór interesujących zadań do rozwiązania, wraz z naklejkami. W książeczce również znajdują się wesołe wykreślanki, zwariowane rebusy, szalone labirynty i inne zabawne łamigłówki, a do tego mnóstwo kolorowych naklejek. Wystarczy wziąć ołówek, kredki albo ulubione flamastry i bawić się dobrze w towarzystwie wesołej, rozbrykanej Maszy i poczciwego Niedźwiedzia.
„Masza i Niedźwiedź. Koloruj i naklejaj” Te urocze kolorowanki o Maszy i Niedźwiedziu są zaproszeniem do świetnej zabawy z naklejkami! Wystarczy wybrać obrazek, znaleźć odpowiadającą mu naklejkę i pokolorować scenkę według wzoru.
Książeczki łączą kolorowanie i naklejanie, czyli to, co dzieci najbardziej lubią, a przy okazji pozwalają wyćwiczyć spostrzegawczość oraz sprawność manualną.
Kolejna propozycja to „Masza i Niedźwiedź. Przygoda na dziś”, a w środku mnóstwo wspólnych zabaw z rezolutną Maszą i poczciwym Niedźwiedziem w rolach głównych. Co miesiąc nowe wydanie.

Kolekcja bajek o przygodach Maszy i Niedźwiedzia to fantastyczna lektura dla fanów popularnego serialu i znakomity pomysł na prezent.

Mamy dla Państwa świąteczną propozycję – piękny zestaw prezentowy, który ucieszy każde dziecko, gdy znajdzie go pod choinką.

Pudełko zawiera dwie fantastyczne zabawki z magnesem, które można przyczepić do lodówki, przypiąć do piórnika bądź powiesić nad biurkiem, a także elegancką kolekcję bajek o przygodach Maszy i Niedźwiedzia.
W książce znajdują się wciągające opowiadania, których bohaterami jest dwoje niezwykłych przyjaciół – Masza i Niedźwiedź.

W jednym z nich Masza zostaje porwana przez wilki, w innym – Niedźwiedź urządza w swojej chatce laboratorium chemiczne, aby wynaleźć eliksir wzrostu…

Ten zestaw to znakomita zabawa i pasjonująca lektura dla każdego malucha!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...