foto

„Największe Przeboje TVP ABC” to wydawnictwo przygotowane we współpracy TVP ABC oraz Wytwórni Muzycznej MTJ z okazji naszych 1. urodzin. Premiera płyty w poniedziałek – 13 kwietnia.

„Największe Przeboje TVP ABC” to zbiór utworów znanych kilku pokoleniom widzów – maluchom, rodzicom i dziadkom. Na płycie znajdują się popularne i lubiane piosenki najlepszych wykonawców, kompozytorów i autorów tekstów dla dzieci, m.in. zespołów Gawęda i Fasolki, hity z programów telewizyjnych, np. „Kulfon i Monika”, „Pan Tik Tak” czy „Miś i Margolcia”.
Listę piosenek przygotowano na podstawie wyników plebiscytu widzów TVP ABC na największe przeboje dla dzieci. Plebiscyt był promowany na antenie TVP ABC, a został przeprowadzony na stronie internetowej kanału. Na utwory głosowały dzieci oraz dorośli, którzy pamiętają przeboje z czasów swojego dzieciństwa i chętnie śpiewają je swoim pociechom.
Utwory z płyty „Największe Przeboje TVP ABC” gwarantują niezapomnianą podróż do krainy zabawy oraz fantazji. Są godne polecenia także tym osobom, dla których są ważne walory edukacyjne, artystyczne i wychowawcze.
Na płycie znajdują się następujące piosenki:
1. ABC wszystko wie
2. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki
3. Zuzia, lalka nieduża
4. Mydło lubi zabawę
5. Puszek okruszek
6. A ja wolę moją mamę
7. Kulfon, co z ciebie wyrośnie?
8. Domisie
9. A ja mam psa
10. Pan Tik Tak
11. Myj zęby
12. Zabiorę brata na koniec świata
13. Domowe przedszkole
14. Ogórek wąsaty
15. Kropelka złotych marzeń

pozostałe aktualności