foto

Nadszedł czas podsumowania bieżącej edycji programu „Scrabble w szkole”. Tegoroczna, IV edycja była inna od poprzednich, bowiem zastosowano pewne nowości. Uczniowie mieli możliwość rozwiązywania zadań miesięcznych oraz startowych.

Zadania miesięczne cieszyły się dużą popularnością. Z miesiąca na miesiąc rosła liczba szkół, które przystępowały do programu. Na początku otrzymywaliśmy kilka bądź kilkanaście prac w danej grupie wiekowej, a na końcu prac tych było po kilkadziesiąt. Uczniowie wykazywali się pomysłowością, kreatywnością i znajomością zasad gry w Scrabble®.

Najlepsi otrzymywali nagrody. Liczba nadsyłanych prac świadczy o tym, że uczniowie przystępowali do rozwiązywania zadań dla dobrej zabawy i chęci sprawdzenia siebie wśród innych. Zadania były różnorodne – chodziło bowiem o to, by co miesiąc kształtować inną umiejętność przydatną przy grze w Scrabble®.

Co miesiąc wyróżniano najlepsze rozwiązania i nagradzano zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Jeszcze większą popularnością cieszyły się zadania startowe. Każda nowa szkoła, która chciała przystąpić do programu musiała takowe rozwiązać. Jeśli zrobiła to dobrze, w zamian otrzymywała pakiet startowy złożony z zestawów do gry w Scrabble®.

Po wakacjach czekają Was nowe zadania, wyzwania i niespodzianki!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...