foto

„Jedynkowe przedszkole” to bajeczna i wesoła kraina, w której każdy maluch znajdzie coś interesującego. Razem z dziećmi śpiewamy, słuchamy muzyki i poznajemy różne instrumenty.

Miejscem nauki i zabawy jest zagadkowe wnętrze komputera, w którym mieszkają sympatyczni bohaterowie: wszystko wiedzący Twardy Dysk, Karta Graficzna i Karta Dźwiękowa. Towarzyszą im również niezawodni: Shift, Enter, Spacja i rozbrykana Małpka.
Malujemy, rysujemy, kleimy i lepimy. Ale to nie wszystko: podróżujemy oraz dokonujemy małych i wielkich odkryć.
Najmłodsi widzowie świetnie się bawią, a przy okazji poznają obrazy, dźwięki, liczby, litery oraz znaczenie trudnych słów i pojęć.
„Jedynkowe przedszkole” to pogodny, pouczający program dla przedszkolaków.
Każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie. Spotkania z bohaterami sprawią, że każdy młody widz, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, zdolnościami i predyspozycjami znajdzie u nas coś interesującego.
W „Jedynkowym przedszkolu” stwarzamy jak najwięcej możliwości widzenia i odkrywania przez maluchy wszystkiego co je otacza, umożliwiamy poznawanie świata obrazów, dźwięków, liczb i literek.

Nasz program ułatwia dzieciom zrozumienie zjawisk zachodzących w przyrodzie, w społeczeństwie, kulturze i technice, rozwija wrażliwość estetyczną. Tworzy warunki do rozwoju wyobraźni, fantazji oraz plastycznej, muzycznej i ruchowej ekspresji.
Celem autorów jest przede wszystkim inspirowanie dzieci do twórczej aktywności i nauki poprzez zabawę.
Z pomocy naszego „jedynkowego” komputera przenosimy się do krainy przygody, fantazji, cudownych podróży, wielkich i małych odkryć, poznajemy literki i cyferki, łączymy grupy różnych przedmiotów w zbiory, porównujemy ich wielkość . Razem rysujemy, malujemy, śpiewamy, tańczymy, słuchamy muzyki poważnej oraz robimy mnóstwo bardzo ważnych i przydatnych rzeczy.

Premierowe odcinki „Jedynkowego przedszkola” możecie oglądać we środy o godz. 15.45.
Jeśli któreś z Was nie ma czasu w środowe popołudnia, zapraszamy we czwartki o godz. 6.20 i 10.30, oczywiście do TVP ABC.