zapraszamy-na-wspanialy-koncert

To miejsce godne polecenia rodzicom dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat. Warto wybrać się tam w któryś weekend, by przenieść się w świat pełen magii, emocji, śmiechu i dobrej zabawy. 19 października odbyła się premiera koncertu „SENTY-MENTY” – interaktywna filmowo-bajkowa podróż do czasów dzieciństwa rocznika 70 i 80, rodzaj muzycznego pamiętnika, na który składają się utwory z polskich bajek i seriali dla dzieci i młodzieży.

Koncert „SENTY-MENTY” jest dedykowany przede wszystkim tym, którzy pragną zarazić swoje dzieci miłością do kultowych piosenek, które my sami nuciliśmy kiedy byliśmy mali. Najnowsza odsłona interaktywnego koncertu pt. „SENTY-MENTY” przypomina m.in. Rademenesa, piżmaki z Wiklinowej Zatoki, Pustoraka, co nie chciał Meluzyny, Tolka Banana, Pankracego i Smuteczki, które mieszkały nad rzeczką. Kto by ich nie pamiętał, przecież ten piękny muzyczny świat po brzegi wypełniał czas naszego dzieciństwa. Dziś możemy wrócić do niego razem z naszymi dziećmi i wspólnie zanurzyć się w tym muzycznym oceanie wspomnień. Aktorzy: Iza Lamik, Michał Lamża i Igor Spolski przygotowali żywiołowe i zaskakujące aranżacje, więc nie trzeba się martwić o miejsca siedzące. Nie będą potrzebne. Nie da się przecież tańczyć na siedząco.
W spektaklu występują: Igor Spolski, Michał Lamża, Iza Lamik, Agnieszka Czekierda
Adaptacja, aranżacja: Igor Spolski, Michał Lamża, Iza Lamik (Igor Spolski & The Dudes)
Reżyseria: Agnieszka Czekierda Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria światła: Michał Foltak
Koncert trwa 45 minut.
Najbliższe spektakle „SENTY-MENTY” odbędą się:

O Teatrze Młodego Widza słów kilka...
Po 3 latach działalności dorobek Teatru Małego Widza to: 9. spektakli dla najmłodszych – w wieku od 1. roku życia, 3 interaktywne koncerty, a także 2 spektakle i liczne kreatywne warsztaty dla dzieci nieco starszych, w wieku powyżej 4 lat. W tym czasie zagrano ponad 1050 spektakli. W ciągu 3 lat Teatr odwiedziło 40 tysięcy widzów.
Teatr Małego Widza to teatr zapachu, dźwięku, koloru, a teraz również smaku! Tu nie ma wierszyków, kukiełek czy morału powtarzanego cztery razy. W Teatrze Małego Widza najważniejsze jest pobudzanie wszystkich zmysłów i wyobraźni dzieci.
Zapraszamy na ul. Jezuicką 4 w Warszawie!

pozostałe aktualności