foto

Na pewno jednym z marzeń Państwa pociechy jest spotkanie na żywo z Maszą i jej przyjacielem – Niedźwiedziem. Dziecko z przyjemnością zobaczy także innych bohaterów swojej ulubionej animowanej bajki. Z radością informujemy, że już niedługo spełnienie tych pragnień będzie możliwe.

Pod koniec listopada lubiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie bajki „Masza i Niedźwiedź” po raz pierwszy wystąpią na największych scenach Polski!
Animaccord – twórca animacyjnego przeboju przedstawi świąteczne widowisko teatralne „Masza i Niedźwiedź. Historia pełna tajemnic”.

Można powiedzieć, że z punktu widzenia najmłodszych to najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu.
Ukochani bohaterowie, niezwykła scenografia, występy taneczne, sztuczki cyrkowe i jedyna w swoim rodzaju muzyka sprawią, że dzieci przeniosą się do krainy niesfornej Maszy i wiernego towarzysza jej przygód – Niedźwiedzia.

Masza, Niedźwiedź i ich przyjaciele zaczynają przygotowania do świąt. A ponieważ w tajemniczy sposób ze stołu i lodówki zaczynają znikać smakołyki, Masza postanawia rozwiązać tę zagadkę, występując tym razem w roli…detektywa!
Możemy tylko zdradzić, że dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, uda się złagodzić nawet najczarniejszy charakter.

W programie spektaklu znajdą się także:
• sztuczki na trampolinie z udziałem zawodowych żonglerów i akrobatów,
• ekscytujące pokazy baniek mydlanych,
• tajemnice znikających przedmiotów i pokazy iluzjonistów,
• zawrotny pęd pociągiem,
• wielka przemiana bohaterów,
• wesołe tańce i piosenki w wykonaniu Maszy,
• interaktywne zabawy z widownią i wiele, wiele innych!

Ta ciepła, niezwykle ekscytująca opowieść spodoba się dzieciom w każdym wieku!

Trasa po Polsce rozpocznie się 25 listopada a zakończy 8 grudnia 2019.
Widowisko potrwa 1 godzinę 50 minut, z dwudziestominutową przerwą.
Po zakończeniu spektaklu, na najmłodszych w holu będą czekać dodatkowe atrakcje: rodzinne rozgrywki, zabawy i ciekawostki związane z bohaterami bajki.

Już dziś na spotkanie zapraszają: Masza, Niedźwiedź, Śnieżuch, Profesor Niedowiarek, Świnka Różyczka, Panda, Wiewiórka, Zając, Pierwszy Wilk, Drugi Wilk i oczywiście… Święty Mikołaj, a także TVP ABC!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...