foto

Pogodną, rozśpiewaną animację, której bohaterami są trolle emitujemy dopiero od Bożego Narodzenia, a grono jej sympatyków jest już bardzo duże i stale się powiększa.
Wszystkie dzieci, które polubiły bajkowe stworki na pewno ucieszy szansa zdobycia upominków związanych z tą bajką.

By mieć na to szansę trzeba wziąć udział w jednym z naszych konkurów.
Zabawę w zgadywanki zaczynamy w niedzielę, 13 stycznia. Będą trzy konkursy.
Ostatnie – trzecie – pytanie ukaże się w niedzielę, 27 stycznia, tuż po zakończeniu przedwieczornej emisji serialu „Trolle. Impreza trwa”, czyli ok. godz. 18.55.

Pytania adresujemy do dzieci, które ukończyły 4 lata. Zagadki nie są związane z odcinkami wyemitowanymi w danym dniu, a z całą serią.

Na pytania odpowiada się mailem, wysyłając rozwiązanie na adres abc@tvp.pl, z dopiskiem w temacie maila TROLLE i numerem konkursu.
Zatem w niedzielę, 13 stycznia, w temacie maila piszą Państwo
TROLLE 1.

Uwaga! W treści maila, poza odpowiedzią, trzeba podać: imię i nazwisko dziecka, wiek i adres korespondencyjny. Brak tych danych jest traktowany jak zła odpowiedź.
Uwaga! Dane dziecko może wygrać tylko raz.

Laureatów każdego konkursu wyłoni redakcyjne jury w drodze losowania. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie najpóźniej w ciągu 5 dni od ogłoszenia zagadki.
Po wysłaniu nagród i upływie dwóch tygodni, gwarantujących, że przesyłka dotarła, wszystkie maile z odpowiedziami i danymi dzieci zostaną usunięte.

Pytanie 2 – 2o stycznia
Jak ma na imię królowa Trolli?

Na odpowiedzi czekamy do środy, 23 stycznia, do godz. 18.
Jak już wiecie z krótkiego regulaminu, trzeba je przesyłać mailem na adres abc@tvp.pl, z dopiskiem w temacie maila TROLLE 2.

W drugim konkursie również nagrodzimy pięcioro dzieci, a upominkami będą takie same zestawy, jak przed tygodniem.

Pytanie 1 – 13 stycznia
Jak się nazywają ciągle smutni znajomi Trolli?
Odpowiedź – To Bergeni.
Na odpowiedzi czekaliśmy do środy, 16 stycznia, do godz. 18.
Jak już wiecie z krótkiego regulaminu, trzeba je było przesyłać mailem na adres abc@tvp.pl, z dopiskiem w temacie maila TROLLE 1.

W inauguracyjnym trollowym konkursie nagradzamy pięcioro dzieci. Laureatami są:
Dominika Gurgól , 4,5 roku, Stronie Śląskie
Zuzanna Gajowik, 8 lat, Wronów
Kornelia Buklad, 5 lat, Radom
Julia Kolczyńska, 4 lata, Żyrardów
Michał Dzieża, 4 latka, Susz
Upominkami są zestawy, widoczne na zdjęciu powyżej, zapakowane w śliczną trollową torebkę. Wśród prezentów są m.in.: magazyn Trolle, kolorowanka „Pokoloruj mnie”, książka z figurką „Niezwykłe przygody Mruka” i książką „Niezwykłe przygody Poppy”, również z figurką, przekazane nam przez EGMONT.