foto

Biegające dzieci to widok, który zawsze i wszędzie wzbudza pozytywne emocje. W nas także! Dlatego kolejny rok z rzędu TVP ABC podjęło współpracę z organizatorami zawodów CITY TRAIL Junior – największego cyklu biegów dla dzieci i młodzieży w Polsce.

CITY TRAIL Junior to zawody dla dzieci i młodzieży, które towarzyszą cyklowi CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden.
Są to przełajowe biegi organizowane w 10 miastach w całej Polsce: w Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Kolejna – już szósta ogólnopolska edycja trwa od 30 września a zakończy się 25 marca 2018.
W tym czasie zostanie zorganizowanych aż 60 imprez.

Uczestnicy zawodów dla dzieci i młodzieży biegają na dystansach: 300 m (kategoria do 5 lat i 6-7 lat), 600 m
, (8-9 lat), 1 km (10-12 lat), 2 km (13-15 lat).

Formuła zawodów jest identyczna w każdym z miast.
W jednej edycji jest sześć biegów w każdej lokalizacji. Pamiątkowe medale są wręczane po zakończeniu edycji, za udział w co najmniej czterech biegach.

Zapisy trwają …
Odbywają się na stronie www.citytrail.pl. Rejestracji dokonują rodzice lub opiekunowie. Zawsze jest też możliwość zapisania dziecka w dniu imprezy. Opłaty startowe w CITY TRAIL Junior to 5 zł w wypadku zgłoszeń na pojedyncze biegi oraz 20 zł, jeśli opłata jest uiszczana z góry za cały cykl. Połowa z tych sum jest przeznaczana na charytatywne cele.

3 i 4 marca
W pierwszy weekend marca odbędą się 3. biegi – we Wrocławiu, Katowicach i w Szczecinie. Zachęcamy do startu młodych biegaczy z tych miast i z okolic.

Zapraszamy dzieci i młodzież w sobotę, 3 marca, do Lasu Osobowickiego w stolicy Dolnego Śląska.
W niedzielę, 4 marca start nad stawami Janina i Barbara w Katowicach, a także nad Jeziorem Szmaragdowym w Szczecinie.

Zapisy odbywają się na stronie www.citytrail.pl (rejestracji dokonuje jedno z rodziców lub opiekun). Elektroniczny formularz do sobotniego biegu zostanie wyłączony we wtorek, 27 lutego, o godz. 23.59. Natomiast w wypadku niedzielnych biegów – w środę, 28 lutego, również minutę przed północą.
Jeśli rodzice nie zdążą z rejestracją przez Internet, zawsze można to zrobić w dniu imprezy, w biurze zawodów.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...