foto

Wspólnie z firmą Trefl już dziś zapraszamy na imprezę z okazji Dnia Dziecka pt. „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”, która odbędzie się 4 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Czeka tam na Was wiele niespodzianek, m.in. spotkanie prowadzącymi „Teleranek” – Tymonem i Iwem.


Niektórzy mają szansę nie tylko fantastycznie spędzić czas w Ergo Arenie, ale także zobaczyć wiele interesujących rzecz w czasie całego weekendu.
Jak to zrobić?

Trzeba wziąć udział w naszym konkursie, w którym można wygrać voucher na weekendowy rodzinny wyjazd do Trójmiasta.
Laureaci konkursu będą mieli okazję zwiedzić fabrykę puzzli oraz studio Trefl, w którym powstaje animowana bajka „Rodzina Treflików”.
Weekend zakończy się udziałem w imprezie „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”.

Czas na konkursowe zadanie.

Rodzeństwo Treflików co chwilę spotyka niezwykłe postacie.
Wymyśl nowego bohatera „Rodziny Treflików”. Opisz jego charakterystyczne cechy – wyglądu i charakteru oraz określ okoliczności, w jakich pojawia się w życiu Treflinki i Treflika.
Opowiadanie może maksymalnie zawierać 250 słów.
Swój tekst możecie zilustrować, ale nie jest to wymogiem konkursu.


Jury wybierze troje laureatów, którym przekaże vouchery na wyjazd dla czterech członków rodziny laureata (są zapewnione dwa noclegi w dniach 2-4 czerwca; nagroda nie obejmuje transportu).

Na Wasze prace czekamy od 16 maja (wtedy na stronie teleranek.tvp.pl pojawi się regulamin oraz formularz zgłoszeniowy) do 23 maja.
Trzeba wspólnie z rodzicami dokładnie przeczytać regulamin, poprosić rodziców o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i o dołączenie go do maila, którego drugim załącznikiem będzie Wasz test – opis nowego bohatera „Rodziny Treflików”.

Dokumenty wysyłacie, kierując je na adres teleranek@tvp.pl.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w trakcie emisji programu Teleranek dniu 28 maja oraz na stronie internetowej teleranek.tvp.pl.