foto

Rozpoczęło się lato – czas wakacji. W ciągu tych dwóch miesięcy Supełek będzie się spotykał z Wami w niedziele o godz. 11.35. I jak zwykle po każdym programie na tej stronie znajdziecie zagadkę. Pytanie będzie związane z treścią danego odcinka.

Zasady udziału w supełkowych minikonkursach pozostają bez zmian.
By bawić się w zgadywanki razem z postacią ze sznurka, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które co tydzień pojawi się poniżej i samodzielnie lub przy pomocy rodziców czy starszego rodzeństwa wysłać do nas mail z poprawną odpowiedzią, kierując go na adres supelkoweABC@tvp.pl i wpisać w temacie maila – KONKURS i datę emisji np. 24.06, 2.o7, 9.o7, 16.o7, 23.o7, 3o.o7, 6.o8, 13.o8, 2o.o8, 27.o8

Uwaga! Tych, którzy po raz pierwszy biorą udział w supełkowej zabawie prosimy, żeby w treści maila, poza poprawną odpowiedzią, koniecznie podać swoje imię i nazwisko, wiek i adres korespondencyjny. Brak tych danych jest traktowany jak zła odpowiedź!
Zapraszamy do udziału w supełkowych letnich konkursach!

Pytanie – 24 czerwca Jak nazywa się najkrótsza noc w roku?

Supełek czeka na Wasze odpowiedzi do niedzieli, 25 czerwca, do godz. 20.oo.
W tym tygodniu spośród autorów maili z dobrymi odpowiedziami wylosuje pięcioro laureatów.
Otrzymają oni książki z serii „Zosia i jej zoo”, które ukazują się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA pt. „Wesoły hipcio”.